۵ دی بروزرسانی مجدد قیمت دامنه در دی ماه

پیرو اطلاعیه قبلی و روند صعودی نرخ ارز در روزهای گذشته، بروزرسانی قیمت های دامنه از ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۰۵ آغاز خواهد شد.هم اکنون می توانید قیمت های بروز شده را از طریق صفحه دامنه وب ... ادامه مطلب »

۱۳ آذر بروزرسانی مجدد قیمت دامنه

با توجه به افزایش کم سابقه نرخ ارز در یک ماهه اخیر، که باعث افزایش هزینه های دامنه شده است و با در نظر گرفتن ثبات نسبی نرخ ارز، بروزرسانی نرخ دامنه ها در صفحه دامنه وب سایت شرکت انجام شده است که ... ادامه مطلب »

۱۸ آبان بروزرسانی قیمت سرویس دامنه

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، در چند ماه گذشته شاهد افزایش نرخ دلار بوده ایم که این موضوع باعث افزایش هزینه های سرویس دامنه شده است. ArminWebHost (مانند دفعات قبل) در جهت حمایت از شما کاربران و ... ادامه مطلب »

۱۲ مرداد افزایش قیمت پسوند دامنه .ORG

افزایش قیمت سالانه پسوند دامنه ORG. توسط رجیستری ارایه دهنده آن (Public Interest Registry) برای تمامی رجیسترار ها انجام شده است. با توجه به این موضوع، قیمت این پسوند در آرمین هاست نیز بروزرسانی شده است.قیمت ... ادامه مطلب »

۶ مرداد قالب جدید پورتال مشتریان

به اطلاع می‌رساند، نسخه جدید پورتال مشتریان آرمین هاست از امروز بصورت آزمایشی بر روی سایت قرار گرفته است. این نسخه امکانات جدیدی را در اختیار مشتریان قرار میدهد که باعث تسریع در انجام امور ... ادامه مطلب »

۵ خرداد بروزرسانی سرورهای شرکت ریسلو

بنا به اعلام شرکت ریسلو ، به علت انجام بروز رسانی در سایت ، سرورهای این شرکت در زمان اعلام شده از دسترس خارج خواهند بود. برنامه تعمیرات : زمان : 6 خرداد 94 بخش های خارج از دسترس: پنل نمایندگی, پنل ... ادامه مطلب »

۲۶ مهر تغییر رجیسترار دامنه

همانطور که کم و بیش زمزمه هایی در این زمینه شنیده می شد، با توجه به تبدیل شدن شرکت ثبت کننده دامنه های بین المللی ResellerClub - Directi به یک شرکت امریکایی، قوانین این رجیسترار در حال بروز شدن با توجه به ... ادامه مطلب »

۱۱ مرداد وردپرسی ها بخوانند

طی چند روز اخیر شاهد حمله به چندین سایت که از سیستم وردپرس استفاده میکردند و در نهایت مورد هک واقع شدن این سایت ها بودیم ، بررسی هایی در این رابطه کردیم که مشخص شد حمله ها از جانب یک ضعف امنیتی در ... ادامه مطلب »

۷ تیر تغییر سیاست ICANN در شرایط استفاده از

یکی از امکانات دامنه‌های عمومی در حال حاضر محافظت از شناسه (whois) می‌باشد که امکان مخفی نمودن whois دامنه را برای امنیت بیشتر فراهم میسازد. برخلاف بسیاری از شرکت‌ها، آرمین وب هاست تاکنون با ... ادامه مطلب »

۵ شهریور اطلاعیه ! اختلال در شبکه اینترنت کشور

با سلام از ساعت 18 روز شنبه 4 شهریور سال 1391 به دلیل اختلال و از دسترس خارج شدن DNS مرکزی دیتای ایران در برخی ISP ها ( ارائه دهنده اینترنت داخلی) با مشکل عدم پینگ یا اتصال به سرور های مجازی مواجه ... ادامه مطلب »