وبلاگ آرمین هاست

مرکز تخصصی آموزش هاست و دامین

نحوه اعمال تنظیمات لازم به منظور فعال سازی SSL

1) پس از ارسال سفارش و تایید آن از جانب واحد فروش و مالی، لینکی در اختیار شما قرار می گیرد. لطفا به آن لینک مراجعه فرمایید.

2) چنانچه هدف شما از اعمال این تنظیمات تمدید SSL می باشد، بایستی در این صفحه گزینه Renewal را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت تنظیمات در حالت پیش فرض خود قرار بگیرد.

3) کلید continue، موجود در پایین صفحه را انتخاب نمایید.

4) در این مرحله ابتدا بایستی طبق راهنمای موجود در اینجا، نسبت به ایجاد CSR اقدام نموده و سپس در کادر مشخص شده با عنوان Certificate Signing Request ،Copy/Paste نمایید.

5) کلید Continue را برگزینید.

6) در این صفحه، تمامی اطلاعاتی که در هنگام ایجاد CSR وارد کردید، نمایش داده می شود. چنانچه تصدیق می کنید، بر روی کلید Continue کلیک نمایید. در غیر این صورت ابتدا نسبت به ایجاد یک CSR دیگر و Copy/Past آن در قسمت Replace CSR اقدام نمایید.

7) در این صفحه بایستی اطلاعات صاحب HOST و همچنین مدیریت وبسایت را وارد نمایید. چنانچه هر دو مورد مربوط به یک شخص است، لازم است پس از ورود اطلاعات در قسمت اول، گزینه Check here if same as administrator contact را انتخاب نمایید تا اطلاعات مشابه در فیلد های پایین صفحه وارد گردد.

8) کلید continue را برگزینید.

9) در این صفحه نسبت به انتخاب آدرس پست الکترونیک دلخواه و البته معتبر، به منظور ارسال اطلاعات اقدام نمایید و سپس کلید Continue را برگزینید.

10) چنانچه اطلاعات را تصدیق می فرمایید، با انتخاب گزینه I agree to this subscriber agreement و سپس Submit Order به مرحله بعد بروید. در غیر اینصورت از طریق کلیدهای edit اقدام به ویرایش اطلاعات و سپس عبور از این مرحله، نمایید.

11) در این جا پیامی مبنی بر انجام موفقیت آمیز تنظیمات به شما ارائه می گردد. می توانید این صفحه را ببندید.

12) به ایمیل ذکر شده در مرحله تنظیمات مراجعه نمایید و منتظر بمانید تا ایمیلی با عنوان RapidSSL Certificate Request Confirmation دریافت کنید.

13) روی لینک موجود در ایمیل کلیک نمایید.

14) در صفحه حال حاضر با انتخاب کلید Approve کار نصب SSL را به پایان برسانید.

اشتراک ایمیلی

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

ارتقای پلن

براي ارتقاي پلن هاست خود مراحل زير را طي بفرماييد ...

تغییر نام د

در بسیاری موارد، شما نیاز دارید که نام دامنه مربوط ...

روش مقابله

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد، چند خط کد ...

ایجاد اکان

1- در پنل اصلی بر روی گزینه Create Accounts کلیک ...

نحوه برطرف

اگر هنگام رویت برخی وب سایت ها در سرور ویندوز ...

پشتیبانان ما

  • .