وبلاگ آرمین هاست

مرکز تخصصی آموزش هاست و دامین

آموزش خرید و ثبت سایت های آماده

برای شروع روی گزینه سفارش کلیک کرده و مقابل سایت های آماده بر روی دکمه سفارش دهید کلیک کنید. در صورتی که می خواهید دامین جدیدی برای شما ثبت گردد از گزینه اول، در صورتی که میخواهید دامین شما به پنل کاربری شما در سایت گروه طراحی آرمین انتقال یابد از گزینه دوم و در صورتی که دامین را خودتان تهیه کرده اید و خودتان آن را بر روی دی ان اس هاست ست می نمایید از گزینه سوم استفاده نمایید. سپس نام سایت و نوع پسوند آن را مشخص نمایید و بر روی ادامه کلیک نمایید. در صورتی که درخواست ثبت دامین را انتخاب کرده اید و دامین آزاد است بر روی ادامه کلیک کنید.

در صورتی که دامین انتخابی آزاد نبود، میتوانید نام دیگری را انتخاب و یا یکی از پیشنهادها را انتخاب و بر روی ادامه کلیک نمایید. بر روی گزینه تنظیمات افزودنی های دامنه کلیک نمایید و گزینه های لازم را تیک بزنید و در صورتی که هاست ندارید، فضای مورد نیاز خود را با کلیک بر روی مشهاده پنل های هاست انتخاب نموده سپس روی گزینه پرداخت کلیک نمایید، سپس در صورتی که قبلا عضو شده اید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید. شایان ذکر است که در صورتی که نیاز به ثبت یا انتقال دامین دارید حتما فیلدهای ثبت نام باید باید انگلیسی یا فینگلیش پر شود و از پر نمودن فیلدها به صورت فارسی اجتناب نمایید. سپس نوع پرداخت را انتخاب نموده و بر روی تکمیل سفارش کلیلک نمایید. در صورتیکه درگاه پرداخت آنلاین را انتخاب نموده اید، پس از پرداخت فاکتور شما به صورت اتوماتیک ثبت و فعال میشود ولی در صورت واریز به حساب بایستی طی تیکت ثبت فیش واریزی در بخش ارسال تیکت، این مورد به اطلاع بخش حسابداری رسانده تا فاکتور شما تایید و فعال شود.

پس از تایید فاکتور از قسمت ارسال تیکت، یک تیکت به بخش طراحی و برنامه نویسی ارسال نمایید و در آن کلیه موارد مورد لزوم برای وب سایت خود را در آن درج نمایید. در صورتی که هاست را از ما تهیه نکرده اید مشخصات هاست را ارسال و دامین خود را بر روی آن ست نمایید و در صورتی که ست کردن آن را بلد نیستید مشخصات دامین را هم ارسال نمایید. در صورتی که سایت خاصی را در نظر دارید و میخواهید که وب سایت شما شبیه آن شود نام آن را هم بنویسید. در صورتی که عکس هایی دارید و میخواهید در طراحی از آنها استفاده شود، از قسمت پیوست ها آن ها را ارسال نمایید، پس از آن روال کار شما آغاز میگردد و کلیه موارد طی همان تیکت به اطلاع شما خواهد رسید.

اشتراک ایمیلی

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

ارتقای پلن

براي ارتقاي پلن هاست خود مراحل زير را طي بفرماييد ...

تغییر نام د

در بسیاری موارد، شما نیاز دارید که نام دامنه مربوط ...

روش مقابله

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد، چند خط کد ...

ایجاد اکان

1- در پنل اصلی بر روی گزینه Create Accounts کلیک ...

نحوه برطرف

اگر هنگام رویت برخی وب سایت ها در سرور ویندوز ...

پشتیبانان ما

  • .